Тунельний синдром лікування
Якщо ви відчуваєте поколювання, біль, слабкість рук (частіше в зоні зап’ястя), оніміння пальців, «мурахи», скоріш за все, це тунельний синдром. Лікування такого захворювання в клініці «Норімед Плюс» є успішним в 90% випадках навіть на пізніх стадіях, коли у пацієнта вже розвинулась атрофія м’язів.
Якщо у вас чи ваших близьких з’явились перші ознаки тунельного (карпального) синдрому, рекомендуємо не гаяти час, а записатись на консультацію до лікаря-невропатолога нашого медичного центру за одним із телефонів: +38 (067) 450-10-28,+38 (032) 245-11-45. Наша клініка знаходиться за адресою: м. Львів, вулиця Федьковича, 60а. Крім огляду, невропатолог призначить один із методів дослідження (проведення спеціальних тестів, електронейроміографія, КТ, МРТ, УЗД, рентген кісток та суглобів), на основі чого буде розроблена методика, як лікувати недуг.
Що таке карпаральний (тунельний) синдром? Це захворювання рук, викликане здавлювання зап'ястного нерва. Зап’ястний нерв защемляється через травми суглобів, кісткові вирости в зоні анатомічних каналів, потовщення сухожиль та зміни розмірів власне самого нерву. Крім зап’ястя, карпаральний синдром може виникнути і в інших місцях ( лицьовий, трійчастий, сідничний, паховий нерв, плечове сплетення, область ліктя, тазовий пояс, ноги, стегна тощо).
Розвитку захворюванню сприяють метаболічні, ендокринні та інші процеси в організмі людини:
Тунельний синдром зап’ястного нерву, наприклад, може розвинутись через травми та повторювані однотипні рухи (обертання керма авто, робота за комп’ютером). Тому для водіїв, програмістів, дизайнерів, копірайтерів таке захворювання вважається професійним.
Як вилікувати тунельний синдром? Лікування залежить від тяжкості захворювання. На початковій стадії усунути симптоматику можливо шляхом прикладання льоду до місця ураження та обмеження навантаження. Середня та важка форми захворювання лікуються за допомогою:
Якщо це не дало результату, то потребується хірургічне втручання.