Нестабільність між хребцями, нестабільність тазу

Нестабільність між хребцями – це патологічний стан, викликаний послабленням зв’язок та м’язів хребта, котрі амортизують та знижають навантаження на кістки. Це захворювання характеризується патологічною рухливістю хребців, які є відхиленням від норми. Велика амплітуда діапазону руху причиняє в свою чергу подразнення нервових корінців, через що виникає різкий біль у спині. Частіше за все нестабільність хребців вражає шийний відділ, рідше – грудний та поперековий (призводить до защемлення сідничного нерва).

Причиною патології може бути:

  • остеохондроз поперекового відділу;
  • дегенеративно-дистрофічні зміни шийного відділу;
  • шийно-грудний остеохондроз;
  • дегенеративні зміни попереково-крижового відділу;
  • аномальний розвиток хребців;
  • патологічна еластичність зв’язок;
  • травмування хребта (у спорті, під час пологів тощо);
  • після операційне ускладнення.

Якщо своєчасно не лікувати, то нестабільність між хребцями з часом провокує появу складних неврологічних порушень. Тому не зволікайте, та записуйтесь на консультацію в медичний центр «Норімед Плюс». Ми проведемо діагностику, та на підставі клінічних ознак, пальпації конкретного відділу хребта и рентгенівських функціональних знімків надамо висновок з розписаним курсом лікування, яке ви зможете пройти в нашій клініці.

Нестабільність тазу

Нестабільність тазу супроводжується його зміщенням через порушення біомеханічних характеристик поперекового відділу хребта так та гіпотонію «грушоподібного» м'язу, котрий не забезпечує ефективність статики. Якщо через це тіло людини зміщується, розвивається симптом «зупиненого падіння» та нестабільності, а також остеохондроз поперекового відділу. Захворювання супроводжується спазмом м'язів – це сигнал того, що м’язи десь не навантаженні.

Лікування

В нашому закладі основною методикою лікування є мануальна терапія, котра допомагає усунути зміщення хребців шийного, грудного чи поперекового відділу хребта . Для лікування захворювань ми використовуємо фізіотерапевтичні процедури, котрі допомагають зняти симптоми та пришвидшити відновлення м’язів хребта. Також ефективно є кінезітерапія та зайняття з лікарем-реабілітологом.

Є питання? Телефонуйте та записуйтесь на консультацію.