Плоскостопість, плосковальгусні стопи

Одним із поширених ортопедичних захворювань сьогодні є вальгусна деформація стопи. Це захворювання супроводжується викривленням плюсфалангового суглоба великого пальця на нозі та поступовою деформацією інших пальців. Вальгусна деформація більш відома в народі, як «шишка» на стопі (біля основи великого пальця). Через утворену шишку не зручно носити звичайне взуття. До того ж вона болить.

Багато людей у Львові, які живуть з цією проблемою, навіть не здогадуються, що плоско-вальгусна деформація лікується. Позбутись проблеми швидко та назавжди ви зможете в медичному центрі «Норімед Плюс». Тут ви отримаєте кваліфіковану консультацію лікаря-ортопеда, який після первинного огляду та проведення обстежень призначить найефективніше лікування. Пам’ятайте, що хвороба розвивається повільно, і чим раніше ви звернетесь за допомогою, тим швидше та безболісніше від неї позбавитесь.

Вальгусна деформація стопи - причини та симптоми

Причиною появи хвороби у дітей та дорослих може стати:

  1. Спадкова схильність, генетика – якщо у одного з ваших батьків була вальгусна деформація стопи, то висока ймовірність того, що шишка з’явиться і у вас.
  2. Поперекова плоскостопість – людина, у якої є плоскостопість, перебуває в зоні ризику та більш схильна до захворювання.
  3. Отримана травма, після якої не було проведено належного лікування, або не було звернення до фахівця.
  4. Неправильно підібране взуття – через високий каблук чи вузький носок стопа викривляється та сприймає нерівномірне навантаження (основне навантаження йде передній відділ стопи).
  5. Надмірна вага, остеопороз та ендокринні порушення також супроводжують захворювання.

Вальгусна деформація стопи має наступні симптоми:

  • поява наростів, шишки;
  • біль, особливо після тривалої ходьби;
  • дискомфорт та швидка втомлюваність ніг;
  • почервоніння та набряки біля великого пальця ноги.

Вальгусна деформація стопи: лікування

При появі перших ознак вальгусної деформації стопи, потрібно не гаяти часу та звертатись до лікаря-ортопеда, адже на початкових стадіях можна побороти недуг консервативними методами: лікувальні вправи, масаж, ортопедичні устілки для профілактики, компреси, ліки, вітаміни тощо. Якщо упустити момент, то допоможе лише хірургічне втручання, а операція – це завжди болісні відчуття та висока ціна лікування.

За телефоном +38 (067) 450-10-28 ви можете записатись на консультацію на зручний для себе час.