Неврологічне лікування

Неврологічне лікування

Неврологія Львів

При частих стресах, недостатньому відпочинку, розладах сну, фізичній виснажливості, травмах вам рано чи пізно буде потрібна неврологія Львів. Адже перераховані фактори можуть призвести до захворювання нервової системи – одного із найпоширеніших недугів в Україні та світі.

Профілактичні огляди невролога в медичному центрі «Норімед Плюс» дозволить запобігти прояву хвороби у важкій формі, заощадити час, кошти та нерви на лікування захворювання центральної та периферичної нервової системи. Регулярні візити в неврологічне відділення нашої клініки рекомендуємо здійснювати щороку, а літнім людям та вагітним – 2 рази на рік. Завчасно проконсультувавшись з лікарем, в майбутньому ви зможете уникнути різноманітних захворювань, пов’язаних з нервовими розладами тощо. Тож, якщо прийшов час візиту до лікаря-невролога, телефонуйте за номером +38 (067) 450-10-28 та записуйтесь на консультацію спеціаліста. Також у нас працює дитячий лікар.

Порушення сну

Спеціалісти нашої клініки приділяють максимум уваги на скарги пацієнтів стосовно поганого сну. Спочатку неврологом, психіатром та психологом ретельно аналізують фактори, що вплинули на розлад сну. Потім лікарями встановлюється причина безсоння, на основі чого призначається відповідна терапія.

Неврологія Львів за допомогою фахівців з величним досвідом у профілактиці та лікуванні захворювань завжди є успішною. Крім того, в ході консультації спеціалісти надають індивідуальні рекомендації з попередження розладу сну в майбутньому.

Симптоми та лікування неврологічних захворювань

Приводом для звернення до лікаря-невролога є:

 • часті мігрені та головні болі;
 • втрата свідомості (запаморочення);
  порушення рухової координації;
 • слабкість у м’язах;
 • різке погіршення слуху та зору;
 • провали в пам’яті та забудькуватість;
 • тремтіння, судоми, параліч, затерпання кінцівок;
 • болісні відчуття в області спини, потилиці, обличчя, хребта;
 • втомлюваність та погіршення працездатності;
 • порушення сну (безсоння або навпаки хочеться постійно спати);
 • нестабільність емоційного стану, роздратованість тощо.

Ви повинні розуміти, що лікування неврологічних захворювань – це доволі складний та тривалий в часі процес. Ось чому дуже важливо своєчасно звернутись до лікаря. Тільки завчасна діагностика та лікування сприяє швидкому одужанню – хвороба не стане хронічною. Проте якщо запустити недуг, то максимум, що можна зробити, так це перевести захворювання в період ремісії. Тому, не зволікайте з оглядом у невролога.