Ортопедія

Ортопедія

Опорно-руховий апарат людини – це основа організму, котру бажано постійно контролювати, та, за необхідністю, проводити ортопедичне лікування. Адже краще попередити, аніж лікувати захворювання: саме цього погляду дотримується ортопед-травматолог медичного центру «Норімед Плюс» в м. Львів.

Своєчасна діагностика у спеціаліста дає можливість в майбутньому уникнути більш серйозних проблем з органами кістково-м’язової системи (кістки, суглоби, зв’язки, сухожилля). Тому візит до ортопеда є обов’язковим з моменту народження. Наш лікар призначить інструментально-діагностичну профілактику для встановлення точного діагнозу, щоб знати, яке ортопедичне лікування допоможе в такому випадку.

В нашому мед закладі на професійному рівні практикується PRP-терапія – сучасна методика лікування суглобового хряща, зв’язок, кісток, менісків, сухожиль за рахунок внутрішнього введення плазми «власного виробництва». Збагачена тромбоцитами плазма:

  • прискорює відновлення суглобів та м’яких тканин кістково-м’язової системи,
  • усуває больові відчуття при артрозах,
  • пришвидшує загоєння ран,
  • зменшує запальні процеси тощо.

Правильно проведена PRP-терапія може стати альтернативою хірургічному втручанню. PRP-терапія використовується при артритах, артрозах, остеоартритах, п’яткових шпорах, пошкодженнях м’язів, зв'язок тощо.

Діагностика

В медичному центрі «Norimed Plus» для діагностики м’язів і кісток опорно-рухового апарату застосовується ультразвукове дослідження (УЗД коліна, кульшового суглоба, гомілкоступа, плечового або ліктьового суглоба тощо). УЗД – це швидкий, точний та недорогий в ціні метод перевірки, як саме пошкодився колінний суглоб внаслідок спортивної чи побутової травми.

УЗД має високу точність та визначає навіть незначні зміни. За допомогою ультразвуку лікарем оцінюється кровотік, визначаються запалення та патології та навіть полегшується ортопедичне лікування (вводиться ін’єкція, подаються медпрепарати, робиться пункція й навіть прості, але точні операції).

Ультразвукове дослідження призначається незалежно від віку пацієнта, є безболісним та безпечним для здоров’я методом профілактики.

Для запису на консультацію до лікаря-ортопеда телефонуйте за номером: +38 (067) 450-10-28.