Реабілітація

Для швидкого відновлення здоров’я після інсульту, травм та різноманітних захворювань серцево-судинної, скелетно-м’язової, нервової або іншої системи організму, вам потрібна кваліфікована фізична реабілітація в медичному центрі «Норімед Плюс». Ми допомагаємо жителям м. Львів, Львівської області та всієї України повернути втрачене здоров’я внаслідок тяжких травм та захворювань.

Для дітей та дорослих реабілітаційний центр «Norimed Plus» розробляє комплекс вправ та процедур, планує заходи із залученням профільних спеціалістів (терапевт, масажист, мануальщик, ортопед, травматолог, логопед, психолог тощо). Процес реабілітації розробляється індивідуально під кожного пацієнта на основі діагностики, обстеження та консультації всіх потрібних фахівців для досягнення пацієнтом працездатності та оптимального фізичного стану.

Методи реабілітації

В залежності від перенесеної травми чи захворювання, використовуються різні методи реабілітації, серед головних:

  1. Неврологічна реабілітація (травмування голови, інсульти, склероз, параліч, пошкодження спинного та головного мозку, хвороба Паркінсона тощо).
  2. Ортопедичне та травматологічне відновлення (після переломів кісток, пошкоджень хребта, зв'язок, суглобів тощо).
  3. Кінезотерапія (вплив силових навантажень на конкретні зони скелетно-м’язової системи, пасивні та активні фізичні вправи тощо).
  4. Кінезіотейпування/ кінезіологічний тейпінг (накладання спеціальної стрічки/тейпу з метою фіксації ділянок скелетно-м’язової системи, щоб полегшити рух та знизити біль).
  5. Класичний та лікувальний масаж (для виведення молочної кислоти та вуглекислого газу із тканин, нормалізації кровообігу, зняття напруги та набряків, покращення загального самопочуття тощо).
  6. Відновлення за допомогою апарату Євмінова — комплекс вправ на спеціальній дошці (зниження больових відчуттів, реабілітація хребта та суглобів).

Разом з фізичною реабілітацією ефективно проводити фізіотерапевтичні процедури.

Чому потрібно обрати реабілітацію від Норімед Плюс

В нашій клініці ми проводимо реабілітацію для дітей-інвалідів, спортсменів, людей після інсульту, травм та захворювань. Тут працюють фахівці своєї справи, котрі знають, яких вжити заходів при різноманітних дисфункціях та захворюваннях, щоби покращити ефективність реабілітації, та при цьому не завдати шкоди пацієнту. Для запису на консультацію телефонуйте за вказаним на сайті номером телефону.