Біомеханічне тейпування – новий вид тейпінгу, визнаний у світі.
В ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ DYNAMIC TAPE (БІОМЕХАНІЧНИМ ТЕЙПОМ) ТА КІНЕЗІОТЕЙПОМ (KINESIO TAPE)?
- Виготовлені з різних матеріалів;
- Dynamic Tape розтягується у всіх напрямках, а не тільки в повздовжньому, як класичні кінезіотейпи;
- Dynamic Tape здатен розтягуватися необмежену кількість разів, створюючи опір та генеруючи потужну віддачу за принципом пружини, тоді як кінезіотейп, за рахунок власного незначного натягу, лише піднімає шкіру.
- Dynamic Tape тягнеться значно далі і, на відміну від кінезіологічних та спортивних тейпів, не має жорсткої кінцевої точки і при цьому він ніяк не обмежує амплітуди руху.
- Dynamic Тape діє механічно, змінюючи модель руху. Кінезіотейпи призначені для нейрофізіологічної роботи. Їх мета – зменшити відчуття болю, покращити м’язову активність і кровообіг за рахунок контакту із шкірою та її натягу. Тоді як біомеханічний тейп Dynamic Тape працює механічно, і його вплив будується не на нейрофізіології, а на біомеханіці людського тіла.
Техніки впливу Dynamic Tape
- Допомога руху – виступає як асистент м’язу.
- Поглинання патологічного навантаження.
- Стабілізація суглобів – збільшення сил замикання.
- Фізіологічно – вигідне позиціонування анатомічних структур.
- Зняття навантаження з м’яких тканин.
Важливо! Після застосування тейпу можна досягнути миттєвого поліпшення функціональності, усунення болю, підвищення контролю м’язів.
Як будь яка сучасна наука, реабілітація не стоїть на місці, кожного року розробляються та впроваджуються в практику нові методи реабілітації пацієнтів з травмами та захворюваннями опорно-рухового апарату.
Доцільність застосування Dynamic Tape доведена у багатьох клінічних випадках та наукових дослідженнях.