Голкорефлексотерапія

Голкорефлексотерапія

Якщо ви шукаєте дієву панацею від нервів, болю та різноманітних захворювань, медичний центр «Norimed Plus» рекомендує перевірити на собі ефективну та перевірену методику лікування – голкорефлексотерапія (акупунктура).

Процедура передбачає введення тонких голок із золота, срібла чи легованої сталі в біологічно активні ділянки, котрі розташовані по всьому тілу. Голка, проникаючи в тіло, подразнює чутливі рецептори, нерви, м’язи, що активую центральну нервову систему та мобілізує приховані ресурси вашого організму.

Голкорефлексотерапія не дає побічного ефекту та не викликає алергічних реакцій на відміну від медикаментозного лікування. Голкотерапія вважається екологічно чистим та майже безболісним методом активації захисних сил організму. Процедура дає більший ефект в комплексі з основним лікуванням.

Перед лікуванням ви обов’язково повинні отримати консультацію нашого мануального терапевта. Лікар вивчає історію хвороби, дивиться, чи є супутні захворювання, тестує ваш організм на рефлекси та, за необхідністю, призначає додаткове обстеження, дієту, медикаменти. Процедура проводиться виключно при чистому шкірному покриві.

Показання та протипоказання

Які хвороби лікує акупунктура? Лікування голкотерапії призначають при захворюваннях нервової, дихальної, сечостатевої, серцево-судинної, ендокринної системи тощо. Методика голкорефлексотерапії зменшує симптоми остеохондрозу, радикуліту, сколіозу та покращує стан організму після інсульту. Голкотерапія застосовується при захворюваннях опорно-рухового апарату та шлунково-кишкового тракту (виразки шлунку, 12-палої кишки). Процедура голкорефлексотерапії ефективна при лікуванні гриж: при акупунктурі виділяється спеціальний фермент, котрий розсмоктує грижу. Ефективність методики доведена при лікуванні наркотичної, тютюнової, алкогольної залежності.

Голковколювання заборонено проводити, якщо у пацієнта:

 • підвищена температура тіла;
 • злоякісна пухлина;
 • гостра інфекція;
 • алергічні висипи чи травмування шкіри;
 • захворювання крові.

Не дозволяється голкотерапія вагітним на останньому терміні, дітям та людям похилого віку. Перед процедурою не можна вживати алкогольні та наркотичні речовини, засмагати в солярії, ходити в лазню.

Переваги голкорефлексотерапії

Голкотерапія має ряд переваг:

 1. Індивідуальний підхід.
 2. Швидкий ефект за декілька процедур.
 3. Одночасне лікування основного та супутнього захворювання.
 4. Стерильність та повна безпека.
 5. Майже відсутній біль через надтонкі голки.
 6. Відсутність побічної дії та алергічної реакції.
 7. Нормалізує тиск та циркуляцію крові.

Записатись на консультацію лікаря або уточнити ціну процедури ви зможете за телефоном +38 (032) 245-11-45. Наш медичний центр знаходиться за адресою: м. Львів, вул. вулиця Федьковича, 60а.