Медикаментозна терапія

Медикаментозна терапія

У випадку, якщо не медикаментозне лікування не дає необхідного ефекту упродовж пів року, лікарем призначається медикаментозна терапія. Вона супроводжується й надалі не медикаментозним лікуванням. Метою проведення медикаментозної терапії є вплив на психоемоційний стан хворого, його вегетативну дисфункцію та артеріально-судинну гіпотензію.

Медичний центр «Norimed Plus» надає ефективні та науково обґрунтовані послуги з діагностики, лікування та запобігання найпоширеніших психічних розладів у дітей, підлітків, молоді та людей похилого віку. Медикаментозна терапія базується на чітких результатах обстеження спеціалістом і планується індивідуально у кожному конкретному випадку.

Наші лікарі використовують виключно правильні методики та засоби, рекомендовані чинними світовими протоколами при конкретному розладі, ефективність котрих підтверджена міжнародними дослідженнями. Ефективність нашої роботи обумовлена якістю освіти, професіоналізмом та найвищим ступенем акредитації медиків клініки «Норімед Плюс».

Медикаментозна терапія – напрямки

Перелік основних напрямків медикаментозної терапії від клініки «Норімед Плюс»:

  • Лікування алкозалежності – медикаментозне виведення із стану запою та алкогольна детоксикація від продуктів розпаду етанолу. Консультація та мотивація лікаря для подальшого лікування від алкозалежності хворого.
  • Лікування наркозалежності – проводиться за подібною схемою. До нашої клініки надходять пацієнти, котрим екстрено необхідна детоксикація організму від наркотичних речовин (героїн, метадон, спайси, амфетамін тощо). Схема та методика терапії залежить від того, як довго та який препарат вживає пацієнт.
  • Лікування геморою – використовуються препарати системної та локальної дії, включаючи стероїдні та нестероїдні протизапальні препарати.
  • Медикаментозний аборт - безопераційний метод штучного переривання маткової вагітності з використанням фармакологічних препаратів
  • Лікування глаукоми – медикаментозне лікування передбачає прийом крапель, уколів, таблеток. Головне, відразу нормалізувати внутрішньоочний тиск.

Якщо вам або вашим друзям, рідним, колегам потрібна екстрена медикаментозна терапія, телефонуйте негайно за телефоном +38 (067) 450-10-28 або відразу приїжджайте за адресою м. Львів, вулиця Федьковича, 60а.