Нейростимуляційна терапія (лікування мігрені)

Нейростимуляційна терапія (лікування мігрені)

Набридли постійні головні болі та епізодична мігрень? Приймаєте найдорожчі ліки, але й вони не знімають повністю напруги та лише тимчасово усувають хронічні симптоми? Ми вас розуміємо, як ніхто інший! І при цьому дуже добре знаємо, як позбутися надокучливої мігрені у жінок та чоловіків.

Медичний центр «Норімед Плюс» у Львові пропонує новітню методику лікування мігрені за допомогою нейростимуляційної терапії. Лікар мед центру «Норімед Плюс» розповість, що таке мігрень, її симптоми та як лікувати правильно недуг, щоб не завдати більшої шкоди організму.

Мігрень – симптоми

Ознаки, які вказують на прояв мігрені:

 1. Сильний головний біль (часто болить лише одна сторона голови).
 2. Пульсуючий або стискаючий головний біль.
 3. При обертанні голови або фізичній активності біль посилюється.
 4. Підвищена роздратованість та чутливість на звук, дотик, запах, світло.
 5. Нудота та позови до блювання.

Лікування мігрені у Львові

Як швидко позбутися мігрені за допомогою медичних препаратів:

 • Ібупрофен. Обережно, адже надмірне вживання цих ліків може спровокувати головний біль і навіть призвести до кровотечі в шлункові від передозування препаратом.
 • Ліки, до складу яких входять кофеїн, аспірин та ацетамінофен.
 • Препарати селективні агоністи, котрі блокують в мозку шляхи болю: Rizatriptan, Sumatriptan. Їх слід вживати лише за призначенням лікаря, особливо людям, котрі знаходяться в зоні ризику інсульту та інфаркту.
 • Дигідроерготаміни – також вживаються за призначенням лікаря. Найбільш дієві відразу після нападку мігрені. Протипоказані гіпертонікам, людям із захворюванням печінки та нирок. Препарат може спровокувати нудоту, тому потрібно мати під рукою про всяк випадок Метоклопрамід.

Але ж препарати лише усувають симптоми та не лікують причини появи захворювання? Тому клініка «Норімед Плюс» пропонує не боротись із симптомами, а лікувати мігрень за допомогою унікальної методики нейростимуляційної терапії. Періодично проходьте курс масажу в нашому мед центрі та забудьте про мігрень назавжди. Нейростимуляційна терапія – це найкращі таблетки від головного болю.

Що дає нейростимуляційна терапія:

 • має яскраво виражений седативний та знеболюючий ефект;
 • покращує вегетативну дисфункцію;
 • усуває приступи мігрені;
 • нівелює залежність від лікарських засобів.

Для більш ефективного лікування рекомендуємо більше відпочивати, менше нервувати, проходити аромотерапію та навчитись релаксувати.

Відвідайте наш медичний центр за адресою м. Львів, вул. Федьковича 60 А або запишіться на консультацію лікаря за телефоном +3 8 067 450 10 28.